phone phone
menu Menu REZERWACJA ONLINE

Wynajem korporacyjny

Packages Nook NookZimowy
Ferie Zimowe 2022

cena od 180

Min. pobyt: 5

RO - Bez wyżywienia

Packages Nook NookŚwięta Bożego Narodzenia
Oferta Świąteczna

cena od 180

Min. pobyt: 3

RO - Bez wyżywienia

Packages Nook NookSylwester
Oferta na Sylwestra

cena od 350

Min. pobyt: 4

RO - Bez wyżywienia

Apartamenty VICTUS

...to dla Was właściwy adres!

Apartamenty VICTUS w Sopocie oferujemy nie tylko klientom prywatnym. Jesteśmy otwarci również na coraz popularniejszy wynajem korporacyjny będący de facto czymś pomiędzy wynajmem turystycznym a klasycznym najmem długoterminowym. To wygodne rozwiązanie dla firm, które okresowo delegują swoich współpracowników do pracy i chcą zapewnić im komfortowe warunki zamieszkania w apartamentach w Sopocie. Zapewniamy jedną umowę, a co za tym idzie także jedną fakturę, która zawiera w sobie wszystkie koszty związane z użytkowaniem apartamentów. Wynajem korporacyjny to doskonała alternatywa dla pobytów w hotelach, które nie tylko kosztują więcej, ale dają również znacznie mniejsze poczucie prywatności.

Wynajem krótkoterminowy

Nasze apartamenty oferujemy także w ramach wynajmu krótkoterminowego. Oznacza to, że zamiast szukać hotelu lub hostelu można wynająć komfortowy apartament na kilka dni i skorzystać z niego w ramach wyjazdu prywatnego, lub podróży w interesach. Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie niezależność, prywatność i wygodę. Apartamenty VICTUS z racji swojej doskonałej lokalizacji to noclegi nad morzem w Sopocie, które pozwalają zarówno na wytchnienie od miejskiego zgiełku na pobliskich plażach, odwiedzenie rozlicznych atrakcji turystycznych, jak i odbywanie owocnych spotkań biznesowych. Naszym gościom indywidualnym i korporacyjnym w ramach wynajmu krótkoterminowego oferujemy zarówno komfortowe noclegi, jak i propozycję śniadaniową i lunchową.

Wynajem apartamentów VICTUS – na co możesz liczyć?

Wszystkie z naszych apartamentów to lokale o wysokim standardzie. Są doskonale utrzymane, czyste i wyposażone w sprzęty niezbędne do komfortowego zamieszkania. Nawet te mniejsze dysponują kuchnią, łazienką oraz przestrzenią do wypoczynku. Wygodne meble wypełniają przestrzeń zaaranżowaną ze smakiem i ozdobioną dyskretnymi detalami i dekoracjami. Nasze apartamenty w Sopocie stanowią doskonałą propozycję dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoki standard w połączeniu z atrakcyjnymi cenami.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą apartamentów na wynajem, a w przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu! Nasz zespół jest do Waszej dyspozycji.

Firma dofinansowana tarczą finansową 2.0

zamknij nakładkę

© 2021 VICTUS - Sopot - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl