menu Menu REZERWACJA ONLINE
zamknij nakładkę

Mapa apartamentów

Wynajem korporacyjny

Niestety nie posiadamy na chwilę obecną ofert specjalnych! Zajrzyj tu wkrótce.

Znajdź apartament...

Apartamenty VICTUS

...to dla Was właściwy adres!

Apartamenty VICTUS w Sopocie oferujemy nie tylko klientom prywatnym. Jesteśmy otwarci również na coraz popularniejszy wynajem korporacyjny będący de facto czymś pomiędzy wynajmem turystycznym a klasycznym najmem długoterminowym. To wygodne rozwiązanie dla firm, które okresowo delegują swoich współpracowników do pracy i chcą zapewnić im komfortowe warunki zamieszkania w apartamentach w Sopocie. Zapewniamy jedną umowę, a co za tym idzie także jedną fakturę, która zawiera w sobie wszystkie koszty związane z użytkowaniem apartamentów. Wynajem korporacyjny to doskonała alternatywa dla pobytów w hotelach, które nie tylko kosztują więcej, ale dają również znacznie mniejsze poczucie prywatności.

Wynajem krótkoterminowy

Nasze apartamenty oferujemy także w ramach wynajmu krótkoterminowego. Oznacza to, że zamiast szukać hotelu lub hostelu można wynająć komfortowy apartament na kilka dni i skorzystać z niego w ramach wyjazdu prywatnego, lub podróży w interesach. Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie niezależność, prywatność i wygodę. Apartamenty VICTUS z racji swojej doskonałej lokalizacji to noclegi nad morzem w Sopocie, które pozwalają zarówno na wytchnienie od miejskiego zgiełku na pobliskich plażach, odwiedzenie rozlicznych atrakcji turystycznych, jak i odbywanie owocnych spotkań biznesowych. Naszym gościom indywidualnym i korporacyjnym w ramach wynajmu krótkoterminowego oferujemy zarówno komfortowe noclegi, jak i propozycję śniadaniową i lunchową.

Wynajem apartamentów VICTUS – na co możesz liczyć?

Wszystkie z naszych apartamentów to lokale o wysokim standardzie. Są doskonale utrzymane, czyste i wyposażone w sprzęty niezbędne do komfortowego zamieszkania. Nawet te mniejsze dysponują kuchnią, łazienką oraz przestrzenią do wypoczynku. Wygodne meble wypełniają przestrzeń zaaranżowaną ze smakiem i ozdobioną dyskretnymi detalami i dekoracjami. Nasze apartamenty w Sopocie stanowią doskonałą propozycję dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoki standard w połączeniu z atrakcyjnymi cenami.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą apartamentów na wynajem, a w przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu! Nasz zespół jest do Waszej dyspozycji.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR SA.

zamknij nakładkę

© 2023 VICTUS - Sopot - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

facebook Facebook
instagram Instagram